Filozofická Fakulta

Stáže

V laboratoři mohou studenti FF nastoupit na odborné stáže, jimiž je možné splnit požadavky na odborné praxe, vždy podle pravidel programu, v němž student studuje. Je také možné vykonávat stáž jako dobrovolník a získat tak zkušenosti a doloženou praxi. Náplní většiny stáží bude sběr dat a nábor pokusných osob pro určitý experiment, jeho administrace a základní zpracování vzniklých dat. Experimenty mohou probíhat přímo v laboratoři nebo v terénu za využití technických prostředků laboratoře. Zájemci o stáž nechť kontaktují koordinátora (Filipa Děchtěrenka), který je spojí s příslušným vedoucím stáže.

V současné době jsou volné následující stáže:

Administrace psychologických experimentů

Popis: Zájemce dostane instrukce ke konkrétnímu experimentu probíhající v laboratoři, a poté se bude podílet na jeho administraci.

Počet hodin praxe: Podle délky experimentu (až 100 hodin)
Začátek: možno ihned

Další stáže budou doplněny